Blog
Blog  »  Girlandy żarowe

Girlandy żarowe
2016-02-18 10:47:16        Od zeszłego roku, jako jedyna firma w Polsce posiadamy w naszej ofercie girlandy żarowe. Przez dwa lata szukaliśmy tego produktu w całej Europie. Było tego mnóstwo, ale jedynie rozwiązania LEDowe, niekomercyjne i zazwyczaj z przeznaczeniem wyłącznie wewnętrznym. W końcu girlandy znaleźliśmy za oceanem! Jednak w  świetle nowych dyrektyw unijnych sprowadzenie tego typu oświetlenia nie było proste, z pomocą prawną, milionem telefonów i wertowaniem internetu, girlandy przypłynęły do nas z USA. Wszystkie problemy zostały zapomniane kiedy tylko, po raz pierwszy, w ogrodzie, zapaliliśmy je... cudownie... beztrosko... finezyjnie... wyjątkowo... mają jedną wielką zaletę - nie potrafią się znudzić! Nawet nam, pracującym z girlandami na co dzień. Za każdym razem kiedy je włączamy czujemy te same emocje które mieliśmy widząc je pierwszy raz. Ciepłe światło żarowe to powrót do przeszłości i amerykański sen w jednym.

        Girlandy żarowe stały się naszym hitem sezonu! Produkt Premium Strefy Światła, dla najbardziej wymagających klientów, szukających nietuzinkowych rozwiązań. Żarówki doskonale zagrały z rustykalnym tematem przewodnim.
        Bez wątpienia girlandy żarowe, stały się doskonałym rozwiązaniem na każde imprezy plenerowe. Tu nie odkryliśmy Ameryki, każdy z nas widział taki obrazek w amerykańskim kinie.


         Oczywiście nie mogliśmy usiąść na laurach, chcieliśmy więcej! Mieliśmy obawy jak światło żarowe będzie współgrać ze światłem LED-owym? Okazało się że ciepła barwa LED-owa "amber" doskonale uzupełnia oświetlenie architektury i idealnie współgra z Edisonami.
        Chcieliśmy jeszcze więcej! Chcieliśmy wykorzystać girlandy żarowe do maksimum! Postanowiliśmy połączyć je także z bardziej chłodnym nowoczesnym stylem. Zostaliśmy zaproszeni do udekorowania sali na kolację wigilijną w Hotelu Binkowski. Sala bardzo wysoka, ogromna, kwadratowa, pełna szklanych i metalowych wykończeń, typowe nowoczesne wnętrze. Mieliśmy tam wprowadzić klimat świąt, musieliśmy bardzo ocieplić tą część hotelu. Rozwieszając żarówki na antresoli sami nie mieliśmy pewności czy to dobra droga. Tym bardziej że nad girlandami wisiał największy w Polsce kryształowy żyrandol, bardzo elegancki, wytworny. Czy to będzie współgrać z naszymi sielskimi girlandami? Jaki uzyskaliśmy efekt, mimo tak wielkiego niepokoju, zobaczcie sami.


        Łącząc barwę ciepłą z chłodną, otrzymaliśmy świetny kontrast doskonale przekładający się na materiały rejestracyjne operatorów kamer i fotografów, zmniejszyliśmy monotonię kolorystyczną i otrzymaliśmy dynamikę w obiektywie.
        W łączeniu stylów, kolorów, przeciwieństw wyprzedziliśmy Amerykę w dekorowaniu światłem. Rozwiązania jakie stosujemy są nasze, nowatorskie, jesteśmy ich pomysłodawcami.

        To nie koniec naszych pomysłów, niezrealizowanych rozwiązań mamy mnóstwo. Nie będziemy ich teraz zdradzać, przed nami nowy sezon, mamy nadzieje że wkrótce będziemy mogli zaprezentować jeszcze więcej sztuki z dekorowania światłem.

        Tym czasem zaglądajcie na bloga, zaprezentujemy na nim całe historie z najciekawszych wydarzeń, jakie udało nam się zrealizować w poprzednim sezonie.

Tagi: strefa-światła, strefa światła, Kielce, dekoracje światłem, oswietlenie wnętrz, iluminacje świetlne, świetlne dekoracje, aranżacja światłem, litery love, girlandy żarowe, girlanda, żarówki, girlanda z żarówkami, vintage, światło na wesele, wesele w plenerze, oświetlenie zewnętrzne, żarówki na kablu, string light, edison, lampki ogrodowe, oświetlenie ogrodu, żarówki zewnętrzne, Hotel Stary, Binkowski Hotel, Dolina Cedronu, ONE., Raz w życiu, ślub, nowoczesne oświetlenie, LED, bal filantropów, Rajt, hale namiotowe, namiot, Górki Zielone, perfect moments, Lencze, Kraków

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • Instagram
  • Vimeo
  • Polityka prywatności